Matracové chrániče

HYGIENICKÝ MATRACOVÝ CHRÁNIČ ROYAL COMFORT

Hygienický matracový chránič je vyroben speciálně pro matrace vysoké až 41 cm. Je jedinečný díky kompletní ochraně matrace i na bocích. Vrchní část matracového chrániče je vysoká 0,5 cm a boční část je na koncích zakončena gumou, která usnadňuje snadné navlečení na matraci.

Matracový chránič lze vyrobit v libovolných rozměrech, pouze na vyžádání.
Vyrobeno ze 100% bavlny.

 
VODĚODOLNÝ MATRACOVÝ CHRÁNIČ

Vodonepropustný matracový chránič je vyroben ze 100% tkaného polyesterového vlákna s obsahem Aloe Vera, které chrániči dodává hedvábný pocit při doteku. Matracový chránič nemění vlastnosti matrace a zaručuje vysoký stupeň absorpce tekutiny a tvoří účinnou barieru proti roztočům. Boky jsou zakončeny gumou, která usnadňuje povlékání matrace.

Záruka na chránič je výrobcem poskytovaná na 15 let.

 

 ANTIALERGENNÍ MATRACOVÝ CHRÁNIČ PRO CLEAN REST®

Profesionální matracový chránič americké firmy Clean Rest® určený především pro alergiky a hotely. Tento matracový chránič je vyroben ze speciální patentovaná textílie MicronOne® která propouští vzduch, ale díky své hustotě zabraňuje pronikání alergenů, miktotoxinů, roztočů a prachových částic z matrace do ovzduší. Tkanina MicronOne® je superjemná a voděodolná.

Záruka na chránič poskytovaná výrobcem je 15 let.

 

 

 

Royal Comfort zajistí dopravu matracových chráničů přímo na určené místo.

Každému hotelovému projektu je přidělen proškolený zástupce, který pomůže při výběru matracových chráničů a sestaví nabídku přesně na míru Vašemu projektu.

Pro vytvoření nezávazné cenové nabídky nás prosím kontaktujte:
info@royalcomfort.cz
+420 773 611 972


Poslat e-mailem