King of Cotton

Historie této anglické firmy sahá až do roku 1880. Jedná se o tradiční anglickou firmu která zůstala věrna tradici poctivé práce a používání přírodní bavlny bez kompromisů. Dnešní výrobky firmy King of Cotton jsou již zpracovávány na nejmodernějších strojích, co však přetrvává je výběr nejjemnější bavlny a její zpracování díky kterému se tato firma řadí mezi nejlepší na světě. V našem sortimentu naleznete především luxusní bavlněné ručníky a osušky, ale také župany a bavlněné ložní prádlo.

Výrobky anglické firmy King of Cotton naleznete především v luxusních londýnských rezidencích a nejlepších světových hotelech. Firma King of Cotton vyrábí nejjemnější ručníky a župany z čisté bavlny které snesou nejpřísnější světová kritéria. Jemnost a kvalita je hlavním krédem této firmy a její výrobky nemají na českém trhu konkurenci.

V naší nabídce naleznete také hotelové ručníky a župany používané v nejlepších světových hotelech (od hotelu The Ritz Carlton, přes hotely Four Seasnons až po luxusní butiqové hotely Red Carnation hotels).