O nás

Firma Royal Comfort s.r.o. byla založena roku 2012 českými majiteli. Jak napovídá název, dáváme si za cíl dopřát lidem kvalitní spánek na postelích a matracích předních světových výrobců. Pro tento záměr jsme se stali výhradním dovozcem postelí a matrací amerických značek King Koil a Serta. Obě značky jsou nejen v USA považovány za naprostou špičku v segmentu kvalitních postelí a patří mezi 5 největších výrobců v USA. Více než sto let historie, četnost výrobních závodů na všech kontinentech a nespočet nejluxusnějších hotelových i rezidenčních projektů jednoznačně vypovídají o velikosti a serióznosti značek.

Pro doplnění těchto prémiových postelí o kvalitní polštáře a přikrývky spolupracujeme exklusivně s německou rodinnou firmou Műhldorfer, jejíž přikrývky a polštáře z prachového peří nemají na českém trhu konkurenci. I ostatní značky v našem portfoliu patří mezi nejkvalitnější ve svém oboru, počínaje švýcarskou značkou Christian Fischbacher - vyrábějící luxusní designové povlečení již téměř 200 let, či anglickou King of Cotton specializovanou na prvotřídí bavlněné výrobky.

 

 

 

Luxusní produkty zmíněných značek si můžete prohlédnout a vyzkoušet v showroomech Royal Comfort, a to v Praze, Karlových Varech a Brně nebo v Hradci Králové. Na Slovensku zastupuje značky King Koil i Serta společnost Koratex, jejíž největší showroom postelí najdete v Bratislavě. Společným znakem všech našich vzorkových prodejen je jednoznačně perfektně vyškolený personál, který bude Vaším individuálním rádcem i průvodcem při výběru postele. Naším cílem je doručit Vám postel, která bude v naprostém souladu s Vašimi představami o komfortu i designu a v tomto duchu s Vámi budou jednat také naši prodejci.

 Praha

Vinohradská 37/13
120 00 Praha 2Brno

H-park Heršpická 1013/11d
639 00, BrnoKarlovy Vary

Moskevská 1796/64
360 01, Karlovy Vary