Matrace Serta CARAMEL

 

ikony-vyska-25

Výška matrace

vahove-doporuceni-110

Váhové doporučení

ikony-oboustranne-pouziti

Oboustranné použití

ikony-tvrdost-medium

Tvrdost matrace

tastickove-pruziny

Taštičkové pružiny

hedvabi

Hedvábí

latex

Latex

 

Matrace CARAMEL od výrobce Serta® se střední tvrdostí zajistí ty nejsladší sny. Tělesná teplota je během spánku vyrovnávána díky přírodnímu hedvábí a latexu. Systém taštičkových pružin zmírňuje bolest svalů a tak se není potřeba každou chvíli otáčet na druhou stranu.

Umístění matrace

Matrace nesmí být umístěna na lamelový rošt. Umístit ji můžete na postelové základny, boxspringy, pevné prkenné rošty (s mezerou mezi prkny do 5 cm), pevné desky nebo na podlahu.

 

Výhody a funkce:

✓ Zmírňuje bolest svalů

✓ Absorpce vlhkosti díky přírodnímu hedvábí

✓ Vysoký podíl přírodních materiálů (hedvábí a latex)

✓ 5 zón taštičkových pružin pro nerušený spánek

✓ Měkká vrstva přírodního latexu pro rozložení hmotnosti těla

✓ Optimální spánkové klima a cirkulace vzduchu

Technické parametry:

Tvrdost matrace: MEDIUM (středně tvrdá)
Výška matrace: 30 cm
Váhové doporučení: 110 kg
Provedení: oboustranné (léto/zima)
Značka: Serta®

 

KOUPIT NA E-SHOPU

 

Proč Serta®?

Americká značka Serta® je jedničkou ve výrobě prémiových matrací ve Spojených státech a přední značkou po celém světě. V letech 2014 – 2019 byla oceněna americkou nejpopulárnější značkou cenou Women’s Choice Award.

Serta® je jednou z nejuznávanějších značek v segmentu prémiových matrací. Kromě čistě přírodních materiálů využívá také nejmodernějších technologií. Stala se průkopníkem tzv. hybridních matrací – kombinace unikátních pružinových systémů, paměťové pěny s různou densitou, speciálních gelových pěn a přírodních materiálů.

V Americe má Serta® 27 výrobních závodů a její produkty naleznete především v hotelech Hilton, Marriott, InterContinental Hotels & Resorts nebo třeba Crowne Plaza Hotels.

 

Bezpěčnost produktu

Serta® dodržuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti výrobků. Výrobky jsou sestaveny z hotových komponent a veškerá pěnová výplň má certifikát CertiPUR-US®.

Certifikát potvrzuje:

 • Nízké emise (VOC) pro kvalitu vnitřního ovzduší
 • Výroba bez zakázaných ftalátů
 • Výroba bez poškozování ozonové vrstvy (bez CFC)
 • Výroba bez rtuti, olova nebo těžkých kovů
 • Výroba bez formaldehydu
 • Výroba bez PBDE

 

Šetrnost k životnímu prostředí

 • Veškeré matracové pružiny jsou vyrobeny z 95% postindustriální recyklované oceli
 • Tkaniny a latex v matracích splňují normu STANDARD 100 od společnosti OEKO-TEX® pro výrobu bez použití škodlivých látek, včetně potahů z přírodního bambusu a / nebo čisté organické bavlny
 • Veškeré pěny jsou vyráběny bez použití samozhášivých látek PBDE, CFC, olova, rtuti, zakázaných ftalátů a dalších potenciálně škodlivých materiálů
 • Nehořlavé materiály jsou vyrobeny převážně z bavlny nebo jiných celulózových obnovitelných vláken a nepoužívají žádné škodlivé chemikálie ani procesy
 • Snížení obalů na méně než 5 % hmotnosti produktu

 

Home_Work_Differently_2732x1365-1

 

Rozměry a ceny

Dokážeme vyrobit matraci i na míru, podle přání zákazníka – nestandartní rozměry (např. 205x224 cm) s přesností +/- 1 cm. Rádi vám poradíme a vytvoříme individuální nabídku přímo na míru, proto se neváhejte na nás obrátit.


Poslat e-mailem