Výprodej kolekce 2018

Vážení zákazníci,

po celý únor a březen 2019 můžete u nás nakupovat skladové a expoziční modely matrací King Koil a Serta za snížené ceny!
Vyberte si výši slevy a dále jen zvolte Váš vysněný typ matrace!

 Přejít na produkty


Matrace a postele zařazené do kategorie 30% snížené ceny jsou nové a v originálních obalech, jejich model již není určen pro kolekci matrací 2019. Případně se jedná o matrace nebo postele, které byly velmi krátce vystaveny v expozici a pečlivě opět uloženy do skladu.

Přejít na produkty


Matrace a postele zařazené do kategorie 50% snížené ceny byly v předchozím roce vystaveny v některém z našich showroomů, případně prezentovány na veletrzích. Díky tomu může být matrace či postel mírně znečištěna. Jakékoli narušení svrchního potahového materiálu matrace nemá však žádný vliv na její funkci, a tedy Váš kvalitní spánek.

Přejít na produkty


Matrace a postele zařazené do kategorie 70% snížené ceny byly v předchozím roce vystaveny v některém z našich showroomů, případně prezentovány na veletrzích. Díky tomu může být matrace výrazněji znečištěna případně mít oděr povrchové tkaniny. Jakékoli narušení svrchního potahového materiálu matrace nemá však žádný vliv na její funkci, a tedy Váš kvalitní spánek.

 
Zaslat dotaz