Christian Fischbacher

Švýcarská firma Christian Fischbacher patří mezi nejznámější světové firmy vyrábějící luxusní designové povlečení na míru.Tato firma sídlící ve městě St. Gallen se pyšní téměř 200 letou tradicí výroby a její výrobky si pravidelně odnášejí nejvyšší hodnocení odborníků z mnoha světových výstav. V sortimentu firmy Christian Fischbacher naleznete povlečení z egyptské bavlny, saténu, hedvábí, vlny, lnu a dalších přírodních vláken.

Jedinečnost a luxus výrobků firmy Christian Fischbacher tkví především ve zpracování materiálů které vás naprosto uchvátí svou jemností, jedinečným designem a především používáním přírodních materiálů.

 

Nejluxusnější povlečení navrhují světoví designéři

Tvůrčí týmy firmy jsou složené z odborných textilních designérů s hlubokými zkušenostmi v oblasti módy, tkaní a tisku. Designéři pravidelně navštěvují veletrhy a semináře po celém světě, aby sledovali nejnovějších mezinárodní trendy ve vývoji nejkvalitnějšího povlečení a koupelnového textilu. Díky jejich schopnosti a úsilí, se nejkvalitnější povlečení a koupelnový textil Christian Fischbacher se pravidelně objevuje v knihách významných trendů a vyhrává prestižní ocenění po celém světě.