Předchozí snímek
Další snímek

Luxusní Kontinentální postele

Vyrábíme a dodáváme luxusní kontinentální postele. Klademe důraz na individuálním designem s důrazem na každý detail. Speciální pozornost je zaměřena na čelo postele, které dotváří vzhled celé ložnice. Zákazník si může vybrat ze 17 různých postelových čel.

Postelová čela lze kombinovat s libovolnou postelovou základnou. Při výběru barevného provedení se nemusíte omezovat na základních 220 typů látek a koženek. V případě potřeby vám na přání vyrobíme čelo i základnu ve vámi dodaném materiálu. Výšku čela postele lze upravit na přání stejně jako šířku.

Postelové základny tzv. boxspringy jsou nejčastěji používanými základnami u kvalitních postelí všech renomovaných výrobců. Jejich výhodou je přesně daná charakteristika a dlouhá životnost, která je prakticky neomezená. Rozdíly základen jsou v jejich složení, designu, výšce a umístění, případně zakrytí postelových nožiček.

Postele lze doplnit i o noční stolky a lavice.

S výběrem nejvhodnější varianty Vám rádi pomůžeme. Díky tomu si můžete navrhnout postel, která je naprostým unikátem, ale přesto pohodlná a komfortní. Novou postel Vám dovezeme a nainstalujeme a také se postaráme o odvoz a likvidaci té původní.

U nás objevíte

kontinentální postele značky

Proč si vybrat naše postele?

Široká
variabilita

Na výběr téměř nekonečno variant našich luxusních postelí.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Přírodní
materiály

Kombinujeme ty nejlepší přírodní materiály pro největší pohodlí.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Prověřená
kvalita

Tisíce vyrobených a dodaných postelí od roku 2012.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Krátké dodací termíny

Naše postele dodáme do 8 týdnů od objednání.

cs_CZ