Předchozí snímek
Další snímek

Luxusní vysoké matrace a toppery

V naší nabídce najdete široký sortiment matrací, které jsou určeny pro uspokojení potřeb nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme kvalitní české a americké matrace ve standardních rozměrech, které se hodí pro většinu postelí a lůžkových rámečků. Avšak, pokud máte doma netradiční velikost postele nebo hledáte matraci s atypickými rozměry, můžeme Vám vyjít vstříc tím, že Vám vyrobíme matraci na míru přesně podle Vašich požadavků a specifikací.

Před samotným nákupem matrace Vám doporučujeme navštívit jeden z našich showroomů, kde budete mít možnost setkat se s našimi proškolenými prodejci. Ti Vás detailně seznámí s jednotlivými typy matrací, jejich konstrukcemi, použitými materiály a technologiemi. Díky tomu si budete moci udělat představu o tom, jaká matrace by Vám nejlépe vyhovovala z hlediska komfortu a ergonomie.

Kromě toho Vám také umožníme vyzkoušet si každou z nabízených matrací přímo na místě. To Vám pomůže rozhodnout se, která z nich Vám poskytuje optimální podporu a pohodlí pro kvalitní spánek.
Pro dosažení maximálního komfortu lze matraci doplnit o tzv. topper (svrchní matrace), který dodáváme v různých provedeních a materiálech. Topper je navržen tak, aby se přizpůsobil tvaru Vašeho těla a zajistil tak co nejlepší odlehčení tlakových bodů.

Naše matrace jsou dostupné v několika tvrdostech, aby vyhovovaly individuálním potřebám každého zákazníka. Tvrdost matrace má zásadní vliv na celkový pocit pohodlí během spánku a také na správnou polohu páteře.

U nás objevíte matrace značek

Proč si vybrat naše matrace?

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Přírodní
materiály

Kombinujeme ty nejlepší přírodní materiály pro největší pohodlí.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Prověřená
kvalita

Desetitisíce vyrobených a dodaných matrací od roku 2012.

Individuální
péče

Možnost přizpůsobení tvrdosti matrace.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Krátké dodací termíny

Matraci Royal Comfort dodáme do 6 týdnů od objednání.

cs_CZ