Lůžkoviny a ložní prádlo

Royal Comfort pro Vás pečlivě vybírala produkty výrobců lůžkovin, které by se mohly kvalitou a variabilitou ve výběru designu kombinovat s luxusními postelemi amerických značek King Koil a Serta. Ložní prádlo švýcarské firmy Christian Fischbacher splňuje veškeré tyto požadavky a jednoznačně se řadí mezi nejprestižnější výrobce povlečení na evropském trhu. V oblasti přikrývek a polštářů je naprostou jedničkou německý výrobce Műhldorfer, a to především díky zpracování a nejvyšší kvalitě prachového i klasického husího peří. Až do posledního detailu myslíme na Vaši dokonalou ložnici, proto za nezbytný její doplněk považujeme župan a ručníky v nejvyšší bavlněné kvalitě. Králem těchto produktů je jednoznačně anglický výrobce King of Cotton.

Každá ze zmíněných značek má za sebou dlouholetou historii a reference nejluxusnějších hotelových projektů z celého světa. Více o jednotlivých značkách se můžete dočíst v sekci O nás.

 

MÜHLDORFER - jedinečná kvalita pro dokonalý komfort při spaní

Tajemství vysoké kvality zpracovávaného peří spočívá v čisté horské pramenité vodě Bavorského lesa bez vápníku. Peří se pere v čerstvé pramenité vodě a následně suší proudem vzduchu. Díky speciálním postupům úpravy peří je u produktů firmy Muhldorfer téměř nulový výskyt alergií, plnění přikrývek i polštářů je zbaveno veškerých příměsí, které alergie způsobují.

Peřiny a polštáře jsou pečlivě vyrobeny a zakončeny ekologicky obdělávanou bavlnou. Tkanina luxusního vzhledu je mimořádně jemná na dotek a splňuje nejvyšší environmentální standardy.
Jemná mako bavlna je testována na škodlivé látky a její přírodní vlastnosti odpovídají přísným normám pro děti "Eco-Tex Standard 100". Tkanina obsahuje speciální systém hydrotransportu pro výrazně větší a rychlejší absorpci / uvolňování vlhkosti, což vytváří zdravé prostředí pro spánek. Pro Mühldorfer je zvláště důležitá nepropustnost. Všechny výrobky proto mají dvojitý šev.

 

CLASSIC

Kolekce přikrývek a polštářů Classic obsahuje bílé husí peří v kombinaci s prachovým husím peřím.  

PREMIUM DOWN

Přikrývky a polštáře z kolekce Premium obsahují 100% nejjemnějšího prachového husího peří.

PREMIUM SPECIAL

Polštář Special obsahuje vnitřní komoru plněnou bílým husím peřím a jeho vnější komora je plněna ze 100% nejjemnějšího prachového husího peří.

IMPRIMA

Unikátní polštáře a přikrývky obsahující patentované umělé antialergické vlákno potažené silikonem.

 

CHRISTIAN FISCHBACHER - prvotřídní ložní prádlo v designu, který udává trendy

Ložní prádlo švýcarské firmy Christian Fischbacher se již 200 let vyrábí ve městě St. Gallen. Zde spolupracuje kromě vlastního týmu i s předními světovými designéry a minimálně dvakrát ročně představuje nové kolekce ložního prádla na předních designérských veletrzích. Na výrobu povlečení používá pouze přírodní materiály (bavlnu a len) upravené do nejjemnějších tkanin (satén, damašek, jacquard či percale). Spojením exkluzivních vlastností tkanin a složitě vytištěných výtisků ve vlastním in-house designovém studiu, vznikají v dílně Christian Fischbacher neustále nové, svěží, jedinečné a inovativní návrhy. Nakonec je tu zvláštní pozornost věnovaná detailům, která byla a stále zůstává podpisem sbírky Christian Fischabcher Bed Linen.

 

KING OF COTTON - produkty z bavlny prémiové kvality

Firma King of Cotton byla založena v roce 1995 ve Velké Británii. Původní italská značka „Re di Cotone“, ze které King of Cotton vznikla, existuje již od roku 1880 a přes dlouhé řady rodinných vazeb se dostala do Velké Británie s hlavním cílem dodávat do nejlepších hotelů, rezidenčních projektů bavlněné ručníky, župany a ložní prádlo v prvotřídní kvalitě. King of Cotton nabízí několik typů 400 - 800 gsm ručníkoviny v bílém i barevném provedení s výšivkami na přání klienta.

Odborníci z King of Cotton, kteří se textiliemi zaobírají již dlouhá desetiletí, sestavili tabulku doporučující optimální gramáž pro ručníky a osušky v poměru jemnosti, savosti a ceny. Optimálně by se gramáž kvalitních ručníku a županů měla pohybovat mezi 400gsm – 600gsm. 

King of Cotton je značka, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a svými luxusními bavlněnými produkty přináší teplo a komfort do Vašeho domova.

 

 

ŽUPANY

Nejjemnější župany různých úpravách vč. froté vyráběné ze 100% egyptské bavlny.

RUČNKY

Luxusní vysoce absorbční ručníky ze 100% bavlny v různých úpravách vč. froté.