Lůžkoviny a ložní prádlo

Royal Comfort pro Vás pečlivě vybírala produkty výrobců lůžkovin, které by se mohly kvalitou a variabilitou ve výběru designu kombinovat s luxusními postelemi amerických značek King Koil a Serta. Ložní prádlo švýcarské firmy Christian Fischbacher splňuje veškeré tyto požadavky a jednoznačně se řadí mezi nejprestižnější výrobce povlečení na evropském trhu. V oblasti přikrývek a polštářů je naprostou jedničkou německý výrobce Műhldorfer, a to především díky zpracování a nejvyšší kvalitě prachového i klasického husího peří. Až do posledního detailu myslíme na Vaši dokonalou ložnici, proto za nezbytný její doplněk považujeme župan a ručníky v nejvyšší bavlněné kvalitě. Králem těchto produktů je jednoznačně anglický výrobce King of Cotton.

Každá ze zmíněných značek má za sebou dlouholetou historii a reference nejluxusnějších hotelových projektů z celého světa. Více o jednotlivých značkách se můžete dočíst v sekci O nás.

 

MÜHLDORFER - jedinečná kvalita pro dokonalý komfort při spaní

Tajemství vysoké kvality zpracovávaného peří spočívá v čisté horské pramenité vodě Bavorského lesa bez vápníku. Peří se pere v čerstvé pramenité vodě a následně suší proudem vzduchu. Díky speciálním postupům úpravy peří je u produktů firmy Muhldorfer téměř nulový výskyt alergií, plnění přikrývek i polštářů je zbaveno veškerých příměsí, které alergie způsobují.

Peřiny a polštáře jsou pečlivě vyrobeny a zakončeny ekologicky obdělávanou bavlnou. Tkanina luxusního vzhledu je mimořádně jemná na dotek a splňuje nejvyšší environmentální standardy.
Jemná mako bavlna je testována na škodlivé látky a její přírodní vlastnosti odpovídají přísným normám pro děti "Eco-Tex Standard 100". Tkanina obsahuje speciální systém hydrotransportu pro výrazně větší a rychlejší absorpci / uvolňování vlhkosti, což vytváří zdravé prostředí pro spánek. Pro Mühldorfer je zvláště důležitá nepropustnost. Všechny výrobky proto mají dvojitý šev.

Přečtěte si náš článek zabývající se kvalitou peří.

 

CLASSIC

Kolekce přikrývek a polštářů Classic obsahuje bílé husí peří v kombinaci s prachovým husím peřím.  

PREMIUM DOWN

Přikrývky a polštáře z kolekce Premium obsahují 100% nejjemnějšího prachového husího peří.

PREMIUM SPECIAL

Polštář Special obsahuje vnitřní komoru plněnou bílým husím peřím a jeho vnější komora je plněna ze 100% nejjemnějšího prachového husího peří.

IMPRIMA

Unikátní polštáře a přikrývky obsahující patentované umělé antialergické vlákno potažené silikonem.

 

CHRISTIAN FISCHBACHER - prvotřídní ložní prádlo v designu, který udává trendy

Ložní prádlo švýcarské firmy Christian Fischbacher se již 200 let vyrábí ve městě St. Gallen. Zde spolupracuje kromě vlastního týmu i s předními světovými designéry a minimálně dvakrát ročně představuje nové kolekce ložního prádla na předních designérských veletrzích. Na výrobu povlečení používá pouze přírodní materiály (bavlnu a len) upravené do nejjemnějších tkanin (satén, damašek, jacquard či percale). Spojením exkluzivních vlastností tkanin a složitě vytištěných výtisků ve vlastním in-house designovém studiu, vznikají v dílně Christian Fischbacher neustále nové, svěží, jedinečné a inovativní návrhy. Nakonec je tu zvláštní pozornost věnovaná detailům, která byla a stále zůstává podpisem sbírky Christian Fischabcher Bed Linen.

 

KING OF COTTON - produkty z bavlny prémiové kvality

Firma King of Cotton byla založena v roce 1995 ve Velké Británii. Původní italská značka „Re di Cotone“, ze které King of Cotton vznikla, existuje již od roku 1880 a přes dlouhé řady rodinných vazeb se dostala do Velké Británie s hlavním cílem dodávat do nejlepších hotelů, rezidenčních projektů bavlněné ručníky, župany a ložní prádlo v prvotřídní kvalitě. King of Cotton nabízí několik typů 400 - 800 gsm ručníkoviny v bílém i barevném provedení s výšivkami na přání klienta.

Odborníci z King of Cotton, kteří se textiliemi zaobírají již dlouhá desetiletí, sestavili tabulku doporučující optimální gramáž pro ručníky a osušky v poměru jemnosti, savosti a ceny. Optimálně by se gramáž kvalitních ručníku a županů měla pohybovat mezi 400gsm – 600gsm. 

King of Cotton je značka, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a svými luxusními bavlněnými produkty přináší teplo a komfort do Vašeho domova.

 

 

ŽUPANY

Nejjemnější župany různých úpravách vč. froté vyráběné ze 100% egyptské bavlny.

RUČNKY

Luxusní vysoce absorbční ručníky ze 100% bavlny v různých úpravách vč. froté.