HOTELOVÉ MATRACE A POSTELE KING KOIL® a Serta®

 

 

 Sem vložte popis obrázku

 

Luxusní hotelové postele a vysoké hotelové matrace King Koil a Serta.

Luxusní hotelové matrace a postele značky King Koil® a Serta® používají nejlepší světové hotely - The Ritz Carlton, Hilton, Shangri-la, Le-Meridien, Atlantis the Palm, Bellagio Las Vegas a mnoho dalších, včetně mnoha luxusních butikových hotelů a golfových resortů. 

Co ocení hotelový host ve Vašem hotelu nejvíce? Samozřejme kvalitní postel a lůžkoviny, neboť nikam se nevracíte tak rádi jako do hotelu ve kterém jste se kvalitně vyspali. Naše firma nabízí vysoké hotelové postele a luxusní hotelové matrace značek King Koil a Serta, hotelové polštáře a přikrývky německé firmy Mühldorfer a profesionální matracové chrániče Clean Rest s certifikací na alergenní látky a roztoče. V naší nabídce naleznete také hotelové ručníky a župany anglické firmy King of Cotton.

Hlavní výhodou našich hotelových postelí jsou především hotelové matrace vysoké až 35 cm a obrovská variabilita výroby postelových čel a boxspringů (postelových základen). V našem sortimentu naleznete více než 250 typů povrchových látek včetně pravé kůže a výběr z více než 25 typů postelových čel, která si většina hotelů a hotelových architektů upravuje podle vlastních představ.

 

Plánujete nový hotelový projekt případně vyměnujete hotelové postele či hotelové matrace? Neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou na e-mailové adrese: info@royalcomfort.cz  

Pro přístup do této kategorie musíte být přihlášeni