Hotelový textil

 

 
Matracové chrániče
Ručníky
Župany
 

Firma Royal Comfort pro Vás vybrala skutečného odborníka v oblasti hotelových lůžkovin a textilií, anglickou značku King of Cotton.

King of Cotton byla založena v roce 1995 ve Velké Británii. Původní italská značka „Re di Cotone“, ze které King of Cotton vznikla, existuje již od roku 1880, a přes dlouhé řady rodinných vazeb se dostala do Velké Británie s hlavním cílem dodávat do nejlepších hotelů a rezidenčních projektů bavlněné ručníky, župany a ložní prádlo v prvotřídní kvalitě. Jedinečnost a luxus produktů značky King of Cotton je výsledkem pečlivého výběru použité egyptské bavlny.

V současné době je firma King of Cotton jedním z největších dodavatelů nejluxusnějších hotelů po celém světě. Mezi její klienty patří například hotely jako Four Season, Marriott, Le Meridien, Jumeirah, Hilton a mnoho dalších.

King of Cotton má dlouholeté zkušenosti v oblasti vybavování hotelů svými prémiovými ručníky, osuškami a župany, a to čtyřhvězdičkové i nejluxusnější pětihvězdičkové hotely světa. Nabízí několik typů ručníkoviny v bílém i barevném provedení s výšivkami na přání hotelu.

Časté otázky hoteliérů jsou na vhodný výběr hmotnosti ručníků, který se měří dle měrné jednotky GSM: gram na metr čtvereční, což je hustota ručníku. Odborníci z King of Cotton, kteří se hotelovými textiliemi zaobírají již dlouhá desetiletí,  sestavili tabulku doporučující optimální gramáž pro hotelové ručníky a osušky v poměru jemnosti, savosti a ceny. Hmotnost je velice důležitá v případě, že zpracovaná bavlna je prémiové kvality, což jednoznačně souvisí s délkou vlákna.

Vyberte si z následujících kategorií dle úrovně Vašeho hotelového projektu a seznamte se s nabídkou ručníků, osušek, županů značky King of Cotton a jejich detailní specifikací. V případě zájmu Vám zašleme jejich vzorek.

Pro vytvoření konkrétní cenové nabídky nás kontaktujte.