Hotelové polštáře a přikrývky

 

 

Německá rodinná firma Mühldorfer je na trhu již od roku 1920 a po celou historii svého působení, nejen na evropském trhu, vyrábí nejkvalitnější hotelové polštáře a přikrývky z prachového peří, klasického bílého husího peří, či kajčího peří. Všechny své produkty vyrábí dle individuální poptávky požadovaných rozměrů či plnění. V kolekci firmy Mühldorfer naleznete také antialergické deky a polštáře patentovaného složení nejvyšší kvality. Veškeré produkty firmy Mühldorfer podléhají certifikaci Öko - Tex Standard 100 Proof č.: ACB 92.0.1606 - FI Hohenstein, pro výrobky třídy I ( produkty pro děti ).

Hotelové polštáře a přikrývky značky Mühldorfer používají přední světové hotely jako je Burj Al Arab Dubai, Adlon Hotel Berlin, Mandarin Oriental, Le Royal Meridien, Mövenpick, Jumeirah, InterContinental, Le Royal Meridien, AIDA hotels, Hotel Sacher ve Vídni, Atlantis The Palm Dubaj, Radisson Blu Hotel a mnoho dalších. 

 Vyberte si z následujících kategorií dle úrovně Vašeho hotelového projektu a seznamte se s nabídkou přikrývek a polštářů Mühldorfer a jejich detailní specifikací.

Ceny hotelových polštářů a přikrývek jsou stanovovány individuálně pro každý hotelový projekt. Pro vytvoření konkrétní cenové nabídky nás kontaktujte.