King Koil

Americká firma King Koil je předním světovým výrobcem luxusních postelí a matrací. Firma King Koil disponuje největší sítí poboček na světě a 39 výrobními závody na pěti kontinentech. Luxusní postele firmy King Koil jsou oblíbené zejména pro svoje pohodlí a obrovskou variabilitu designu a velikostí. Pokud hledáte kvalitní postel bez kompromisu je značka King Koil nejlepší volbou.

Na vývoji matrací spolupracuje firma King Koil s předními světovými chiropraktiky z Mezinárodního sdružení chiropraktiků (ICA) a jako jediná firma na českém trhu má také povolení používat jeho ochrannou známku.

100letá tradice luxusních postelí

Značku King Koil založil Samuel Bronstein v roce 1898 v Saint Paul v Minesotě. S pouhými šesti zaměstnanci začal vyrábět luxusní vysoké postele, které ve své době neměly konkurenci. Přestože původní záměr firmy King Koil byl vyrábět luxusní matrace a vysoké boxspring postele pro privátní zákazníky, díky kvalitě zpracování a skvělému designu dodává ndes firma King Koil postele a matrace i do nejluxusnějších hotelů na celém světě.

Americké postele

Kvalitní Americká postel klade důraz především na vysokou matraci s topperem (svrchní matrace). Nejkvalitnější americké matrace jsou složeny až ze 40 vrstev materiálu, kde hlavní roli hraje poctivá ruční práce a zkušenosti firmy. Firma King Koil je známa především důrazem na individuální přístup ke klientům a to jak v designu lůžek tak v možnosti výroby postelí na míru. Výběr více než 200 odstínů látek včetně postelí z přírodní kůže je na českém trhu naprosto unikátní. Své renomé si firma King Koil vybudovala především na splnění individuálních požadavků zákazníků včetně např. velikosti postelového čela případně možnosti vyšití monogramu.

Proč vybrat vysoké postele a luxusní matrace King Koil?

  • prověřené přírodní materiály (bavlna, ovčí vlna, velbloudí vlna, koňské žíně, hedvábí, přírodní latex)
  • prvotřídní technologie
  • postele na míru a dle přání zákazníka
  • vysoký podíl ruční práce
  • 200 odstínů látek včetně výroby postele z přírodní kůže.
  • kožené postele na míru ve 20 různých designech
  • 20 typů postelových čel a spring boxů