Luxusní matrace King Koil

Americká firma King Koil je již od roku 1898 výrobcem luxusních matrací nejvyšší kategorie. Své klienty našla mezi předními světovými architekty bytů a rezidenčních projektů, kde je kvalita a komfort lůžka na prvním místě.

Pro výrobu svých postelí a matrací využívá King Koil nejnovějších technologií v kombinaci s vysokým podílem ruční práce a díky svému špičkovému týmu odborníků dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Matrace americké značky King Koil jsou vyráběny z ověřených přírodních materiálů (koňské žíně, hedvábí, velbloudí vlna, bavlna) a nejmodernějších pružinových systémů. V kolekci King Koil mattress naleznete však i matrace hypoalergenní. 

Nabízíme nejkvalitnější americké matrace ve standardních rozměrech (90x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm), ale také  matrace na míru a matrace nestandardních velikostí. Před nákupem doporučujeme osobní návštěvu jednoho z našich showroomů, kde Vás naši proškolení prodejci detailně seznámí s jednotlivými typy matrací, a zároveň si každou z nich budete moci vyzkoušet. Pro dosažení maximálního komfortu lze matraci doplnit o tzv. topper (svrchní matrace).