Polštáře a přikrývky Mühldorfer

Německá rodinná firma Mühldorfer (s tradicí od roku 1920), využívá pro výrobu polštářů a přikrývek pouze nejkvalitnější husí peří z hus žijících na farmách, které zaručují prvotřídní podmínky pro chov. Přes narůstající objem výroby si firma uchovala svou jedinečnost díky výrobě v jediném výrobním závodě v německého Haidmühle.  Firma Mühldorfer vyrábí nejlepší péřové polštáře a přikrývky s možností výroby individuálních rozměrů na míru. V kolekci firmy Mühldorfer naleztete také antialergenní deky a polštáře patentovaného složení nejvyšší kvality.
 
Pokud se stejně jako my zajímáte o kvalitu použitého peří, nebo se o něm chcete dozvědět více informací, sestavili jsme pro Vás článek, který odpovídá na všechny otázky, na které se nás často ptáte. Článek je k přečtení zde.
 

 

 

 

Kvalitní péřové polštáře a přikrývky

Veškeré produkty firmy Mühldorfer podléhají certifikaci Öko - Tex Standard 100 Proof č.: ACB 92.0.1606 - FI Hohenstein, pro výrobky třídy I ( produkty pro děti ). Pro výrobu péřových polštářů a přikrývek používá firma Mühldorfer pouze čisté husí peří bez lyocelu a dalších přísad. Použitím čisté pramenité vody z Bavorského lesa která obsahuje pouze minimální množství minerálů dosahuje peří zpracované ve výrobním závodě firmy Mühldorfer mnohem větší jemnosti a pružnosti než standartní strojově čištěné peří. Neméně důležité je i použití povlaků na luxusní polštáře a přikrývky z ekologicky pěstované bavlny utkané v kvalitě mako satén.

O kvalitě svých výrobků přesvědčila firma Mühldorfer nejen své privátní zákazníky, ale také přední světové hotely jako je Burj Al Arab Dubai, Adlon Hotel Berlin, Mandarin Oriental, Le Royal Meridien, Mövenpick, Jumeirah, InterContinental, Le Royal Meridien, AIDA hotels, Hotel Sacher ve Vídni, Atlantis The Palm Dubaj, Radisson Blu Hotel a mnoho dalších. Pro nabídku hotelové kolekce firmy Mühldorfer klikněte prosím zde.

 

 

Luxusní přikrývky z kajčího peří

Firma Mühldorfer vyrábí v luxusní edici i deky z kajčího peří. Kajčí peří je naprosto unikátní přírodní materiál, pocházející z peří kajky mořské. Peří tohoto ptáka žijícího především na Islandu má vysokou izolační schopnost při minimální hmotnosti a výrobky z kajčího peří jsou považovány za nejvyšší třídu v kategorii péřových výrobků. Kajčí peří je sbíráno pouze ručně vždy po ukončení hnízdění a proto ceny výrobků z tohoto peříněkolikanásobně překračují ceny výrobků z nejlepšího husího peří.