O svátcích 5.7 a 6.7 budou naše prodejny zavřeny

Dovolujeme si vás informovat o změně v provozu našich showroomů, která se týká nadcházejících svátků, konkrétně dnů 5.7 a 6.7. Chtěli bychom vám poděkovat za vaši nepřetržitou podporu a zájem o naše produkty a služby, a proto vás chceme s dostatečným předstihem informovat o této dočasné změně.

Naše showroomy budou během těchto dvou dnů zavřeny. Rádi bychom vám poskytli čas na plánování a přípravu, abyste mohli přizpůsobit svůj nákupní plán podle této změny. Rozumíme, že pro mnohé z vás jsou naše showroomy místo inspirace a nákupu, a proto se vám omlouváme za jakékoliv nepříjemnosti, které by mohla tato dočasná uzavření způsobit.

Chtěli bychom zdůraznit, že tato změna je pouze dočasná a naše showroomy se vrátí k normálnímu provozu hned následující den po svátcích, tedy 7.7. V tento den se těšíme na vaši návštěvu a jsme připraveni vám opět poskytnout naši nejvyšší kvalitu služeb.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na setkání s vámi po svátcích. Přejeme vám krásné prožití svátků a těšíme se na vaši návštěvu po něm. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější a my vám děkujeme, že jste součástí naší komunity.

Přeji vám krásný den a těším se na setkání s vámi v blízké budoucnosti.

Váš Royal Comfort tým.