Hotelové postele na míru Vašemu projektu

Hotelová postel King Koil je americký typ postele, který se skládá z boxspringu (postelová základna s pružinovým systémem), postelového čela a nožiček. Design postele si můžete určit sami výběrem jednotlivých částí.
 

POSTELOVÉ ČELO

Výrobní závody King Koil poskytují možnost hotelovým projektům vyrobit postelové čelo přesně na míru a v designu hotelové ložnice. Nabízí výběr z mnoha typů neomezených rozměrů a pestré škály odolných potahových materiálů. Hotelová postelová čela doporučujeme přidělat ke zdi, čímž bude zajištěno bezproblémové dělení boxspringů na singl i double lůžka.

BOXSPRING

Pružinová postelová základna, která je nejčastěji používaná pro hotelová lůžka vyšší kategorie. Stejně jako postelová čela lze boxspring čalounit jakýmkoli materiálem z bohatého vzorníku textilií, koženek, kůže, dodat lze také vlastní potahový materiál. Boxspring v kombinaci s kolečky v zadní části (u postelového čela) je ideální základnou pro jednoduchou manipulaci, kterou zajistí jediná osoba.  

NOŽIČKY

Postelové nožičky lze kromě kolečkových zvolit také statické, které se vyrábějí v mnoha různých provedeních, barvách a materiálech. Jejich výška je nejčastěji 6 nebo 12 cm.